Návrat Zahrad

Drobné stavby

Zakázková kovovýroba, gabiony, pergoly, terasy, cesty, zahradní nábytek


V naší dílně se zaměřujeme na uměleckou kovovýrobu vynikající svou kvalitou. Díky tomu nejsme nikterak omezeni při tvorbě zahrad a prvku s ní související, jako jsou oplocení, zábradlí, brány, pergoly, terasy,zahradní nábytek a ostatní umělecké prvky v zahradě.Gabiony
Gabiony jsou jednou z atraktivních forem, jak oddělit prostor či vytvořit pevnou opěrnou zeď. Reprezentují moderní koncept řemeslného umu a spojení přírodního kamene s kovovou strukturou, která zabezpečuje jeho fixaci a tvarování.

Pergoly
Výhody zahradní pergoly můžete využívat po celý rok. Díky stylovému provedení na míru k architektuře domu je řada pergol opravdu jedinečným doplňkem vaší zahrady. Vizualizace s propočtem oslunění zajistí dokonalé usazení na místo.

Terasy
Kvalitní terasa prodlouží váš obytný prostor, propojí dům se zahradou, vždy dbáme na přání investora a volíme ideální prostorové řešení a vhodný materiál.

Cesty
Cesty a cestičky jsou tepny zahrady, které Vás dovedou do krásného zákoutí, stojí za to jejich umístění dobře rozmyslet, budovat je s citem i fantazií.

Zahradní nábytek
Splňte si sen o dřevěném nábytku přesně podle svých představ, najdeme vhodné řešení na míru pro Vaší zahradu.