Návrat Zahrad

Návrat Zahrad

návrat ke kořenům


V zahradnickém oboru své síly sdružujeme několik let, spojuje nás práce s přírodou. Naplňuje nás to a baví. Rádi bychom tuto radost předali i Vám. Chceme přinést i do Vašeho života zeleň.

Návrat ke kořenům a starým praktikám, není cesta zpátky, ale vpřed…

Michaela Tučná

Podle vzoru našich dědečků zastřešujeme více oborů vztahujících se k zahradní architektuře, našim cílem je nabídnout komplexní službu tak, abyste nemuseli hledat jednotlivé řemeslníky. Dodržením správného postupu šetříme Vám čas a peníze.

Není to ani sto let, co bylo běžnou praxí, že byl zahradní architekt přizván k práci na projektu domu. I dnes se lze setkat s takto osvíceným postupem, ale výskyt takové praktiky je víceméně raritou. A zde se dostáváme k podstatě. Návrat ke starým praktikám, není cesta zpátky - je to klíčový pohyb směrem vpřed.

Zahrada může být prodlouženým obývákem... to je náš oblíbený hlavolam.

Martin Navrátil

Je důležité, jak se na zahradě budete cítit, protože zahrada může být prodlouženým obývákem, zvětší prostor pro Váš odpočinek a relaxaci… A právě to je náš oblíbený hlavolam a naše doména. Udělat vše správně, tak jak to má být, namíchat koktejl ve správném poměru, aby zahrada kolem Vás rostla do krásy.


Všechny cesty vedou na zahradu…

Michaela Tučná & Martin Navrátil